VII Kongres Gospodarki Senioralnej - Centrum Informacji Konsumenckiej

Infolinia

  • infolinia: 22 330 4000(tonowo 1)  
    czynna w dni robocze: 08:15 – 16:15

Ustawienia

Social Media

Przełącznik języków

VII Kongres Gospodarki Senioralnej

VII Kongres Gospodarki Senioralnej

Zarejestruj się na VII Kongres Gospodarki Senioralnej

15 czerwca 2023 zapraszamy do udziału w VII Kongresie Gospodarki Senioralnej.

To wydarzenie nie tylko dla Seniorów, ale dla Wszystkich, którzy mają świadomość, że osoby starsze to konsumenci, którzy maja prawa i potrzeby. To też bardzo liczna grupa klientów, która stanowi coraz większy procent odbiorców usług.

Kongres odbędzie się zarówno w formie online jak i stacjonarnie. Tegoroczny temat to „Dialog Pokoleń – społeczeństwo - zdrowie – praca – rynek konsumencki”, który obejmuje wiele aspektów codziennego życia osób dojrzałych, ale też dotyczy młodszych pokoleń, na których spoczywają wyzwania współczesnego świata, w tym starzenia się społeczeństwa.

To wydarzenie z udziałem ekspertów, którzy będą mówili jak ważne są potrzeby starszych konsumentów. Zobaczycie przykłady dobrego zarządzania różnorodnością wiekową w organizacjach i rozwiązania firm, które przygotowały i wdrożyły programy pomagające zachować w swoim portfelu starszych klientów mimo włączenia rozwiązań cyfrowych oraz zdalnych kanałów komunikacji i sprzedaży. Porozmawiamy, jak nie „pogubić” starszych klientów mimo nieuchronnych zmian technologicznych.

Naczelnik Milena Górecka z Departamentu Polityki Konsumenckiej poprowadzi panel: Nowe technologie – w pogoni za zmianą, czyli jak połączyć rozwój technologii z możliwościami i potrzebami starszych klientów.

W panelu wezmą udział:

  • Beata Rybarczyk, Dyrektorka Biura Wsparcia Sprzedaży BNP Paribas Bank Polska S.A.
  • Grzegorz Miś, Rzecznik Konssumentów we Wrocławiu, ekspert Stowarzyszenia Ochrony Konsumentów Aquila
  • Mateusz Walczak Ekspert ds. Strategii Customer Experience Orange Polska

Szczegółowy program wydarzenia, listę prelegentów i formularz rejestracji znajdziecie na stronie VII Kongres Gospodarki Senioralnej 2023

Agenda wydarzenia 15 czerwca 2023