Artykuły - Centrum Informacji Konsumenckiej

Infolinia

 • infolinia: 22 330 4000(tonowo 1)  
  czynna w dni robocze: 10:00 – 14:00

Ustawienia

Social Media

Przełącznik języków

Aktualności

 • Jak unikać zagrożeń i bezpiecznie surfować po Internecie?

  07 marca 2017

  Dzieci i młodzież to jedna z grup najbardziej narażonych na niebezpieczeństwa związane z nowymi technologiami. Jak unikać zagrożeń i bezpiecznie surfować po Internecie? O tym w naszym filmie edukacyjno-informacyjnym dla dzieci w wieku od 10 do 12 lat. Więcej o: Jak unikać zagrożeń i bezpiecznie surfować po Internecie?

 • Jak pozostać „po jasnej stronie” sieci?

  07 marca 2017

  Świat smartfonów, tabletów, komputerów i Internetu to świetne miejsce – jeśli wiemy, jakich zagrożeń unikać. Jak pozostać „po jasnej stronie” sieci? O tym opowiada nasz animowany film, dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat. Więcej o: Jak pozostać „po jasnej stronie” sieci?

 • Rodzice! Chrońcie dzieci przed cyberprzemocą!

  14 czerwca 2016

  Jeszcze kilka lat temu rodzice opatrywali stłuczone kolana, łagodzili kłótnie o lalkę czy piłkę, i martwili się czy ich dziecko w szkole lub na podwórku nie spotka się z przemocą fizyczną starszych i silniejszych dzieciaków. Więcej o: Rodzice! Chrońcie dzieci przed cyberprzemocą!

 • Nie każdy w sieci jest przyjacielem Naszego dziecka

  09 czerwca 2016

  Drodzy Rodzice dbajcie o prywatność swoich dzieci w Internecie. Więcej o: Nie każdy w sieci jest przyjacielem Naszego dziecka

 • Kontrola rodzicielska podstawą zaufania

  09 czerwca 2016

  Internet to źródło wiedzy, jednak nie można zapominać, że wśród pożytecznych treści, jakie można znaleźć w sieci, znajdują się rzeczy nieodpowiednie dla nieletnich, pełne wulgaryzmów, pornografii, filmów i grafiki przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Więcej o: Kontrola rodzicielska podstawą zaufania