Czas na wakacje! - Centrum Informacji Konsumenckiej

Infolinia

  • infolinia: 22 330 4000(tonowo 1)  
    czynna w dni robocze: 08:15 – 16:15

Ustawienia

Social Media

Przełącznik języków

dzieci wybiegają ze szkoły

Czas na wakacje!

Dziś koniec roku szkolnego. Zapamiętamy go pewnie na długo. Wymagał od nas cierpliwości, kreatywności, ogromnego wsparcia i wzajemnego zrozumienia.

Z początkiem II semestru roku szkolnego 2020/21 zorganizowaliśmy pierwsze webinary dla nauczycieli i zaproponowaliśmy, że chętnie spotkamy się uczniami na zajęciach „Klikam z głową”, tym razem online. O ile w ubiegłym roku nie było większego zainteresowania warsztatami online, gdy wszyscy oswajali się przeniesieniem pracy i nauki do intenetu, to w tym roku okazało się, że był to strzał w dziesiątkę!. Po pierwszych Dostaliśmy mnóstwo zgłoszeń i już w marcu nasz harmonogram wypełnił się aż po ostatnie dni nauki w czerwcu.

Ponad 250 webinarów to 5474 uczniów, z którymi mówiliśmy o hejcie, odpowiednim zabezpieczeniu kont hasłem, o smsach premium, o sekstingu, uzależnieniu od internetu i wielu innych aspektach bezpieczeństwa w sieci. Każda klasa w zależności od poziomu nauczania miała indywidualnie zaprojektowany scenariusz zajęć dostosowany do ich potrzeb. Żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi a każdy uczestnik dowiedział się gdzie może szukać pomocy i wsparcia.
Dziękujemy naszym edukatorom i edukatorkom, którzy włożyli mnóstwo czasu i energii by być na bieżąco w świecie dzieci i młodzieży i dotrzeć do słuchaczy online.

Zajęcia prowadzili:
Julita Nowicka
Wojciech Jakubowski
Piotr Miałchowski
Sławomir Kaliski
Anna Ligęska
Joanna Zakrzewska
Joanna Kujawa
Katarzyna Strycharz
Justyna Mazur
Łukasz Kiwicz
Arkadiusz Michałowski
Aleksandra Mokrzycka

Życzymy Wam bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!