Szkolenie Policji Ryn - Centrum Informacji Konsumenckiej

Infolinia

  • infolinia: 22 330 4000(tonowo 1)  
    czynna w dni robocze: 08:15 – 16:15

Ustawienia

Social Media

Przełącznik języków

Eksperci UKE na szkoleniu

Szkolenie Policji Ryn

1 czerwca 2022 r. pracownicy Delegatury UKE w Olsztynie Joanna Olszewska i Sławomir Kaliski wzięli udział jako prelegenci w szkoleniu warmińsko-mazurskich funkcjonariuszy Policji, organizowanym w Rynie w ramach projektu pn. „Fałszywy Telefon - zagrożone oszczędności”.

Na zaproszenie Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie insp. Edwarda Szydłowskiego eksperci UKE zaprezentowali temat pt. „Zagrożenia w komunikacji elektronicznej – edukacja seniorów”.

W szkoleniu uczestniczyło około 50 policjantów z Warmii i Mazur, którzy dowiedzieli się przed jakimi niebezpieczeństwami należy szczególnie przestrzegać osoby w jesieni życia oraz jak chronić się przed takimi zagrożeniami jak phishing, spoofing telefoniczny czy metoda „na wnuczka”.