Ekspert UKE rozmawia z seniorami na Piotrkowskiej w Łodzi

UKE na Łódzkich Senioraliach

Trwają V Łódzkie Senioralia, których celem jest zachęcenie osób 60+ do aktywnego stylu życia, rozwijania pasji oraz poszerzania wiedzy. Swój udział w ostatnim ma także UKE, który dołączył do wydarzenia z kampanią Wiem, co podpisuję.

Między 13 a 25 maja łódzcy seniorzy mogą korzystać z imponującej liczby atrakcji. Wśród nich znalazły się wydarzenia organizowane przez łódzką delegaturę UKE. 13 maja przez cały dzień nasi pracownicy spotykali się z mieszkańcami Łodzi na najbardziej uczęszczanej ulicy miasta – Piotrkowskiej. Była to okazja do rozmowy nie tylko o prawach konsumenckich, ale także o wszystkich prowadzonych przez nas kampaniach społecznych. Z kolei 21 maja nasi eksperci odwiedzili Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora, gdzie przeprowadzili bezpłatny wykład otwarty.

Ponadto 15, 17, 22 i 24 maja łódzka delegatura otwiera swoje drzwi. Każdy konsument odwiedzający ul. Nawrot 85 może bezpłatnie uzyskać porady w sprawach dotyczących usług telekomunikacyjnych i pocztowych czy sporów z dostawcami usług. Zapraszamy!