UKE na piknikach rodzinnych - Centrum Informacji Konsumenckiej

Infolinia

  • infolinia: 22 330 4000(tonowo 1)  
    czynna w dni robocze: 08:15 – 16:15

Ustawienia

Social Media

Przełącznik języków

Arek koloruje z dziećmi

UKE na piknikach rodzinnych

Weekend rozpoczął się burzowo. Nie stanowiło to jednak dla nas przeszkody, by 26 maja odwiedzić Rembertów, gdzie został zorganizowany piknik rodzinny.

Nasze stanowisko cieszyło się ogromną popularnością. Najmłodsi zajmowali się kolorowaniem i rozwiązywaniem labiryntów, a starszaki zmagały się z telekomunikacyjną krzyżówką i wykreślanką. Rodzice w tym czasie mogli skorzystać z wiedzy pracowników UKE. Mimo deszczu, który towarzyszył nam przez większą część dnia, chętnych do zabawy nie brakowało.

Również w sobotę pracownicy Delegatury w Olsztynie uczestniczyli w Mundurowych inspiracjach w ramach Światowych Dni Bajki zorganizowanych nad Jeziorem Krzywym. Stoisko UKE odwiedziło ponad 300 dzieci wraz z rodzicami. Chętnie brali udział w konkursach i zabawach z nagrodami nawiązującymi do prowadzonych przez UKE kampanii edukacyjnych.

Pikniki w Rembertowie i nad Jeziorem Krzywym były dla nas rozpoczęciem sezonu letniego, podczas którego czeka nas dużo pracy i spotkań z konsumentami. To także pierwsze z cyklu wydarzeń, którym świętujemy Dzień Matki i Dzień Dziecka.