"Wiem, co podpisuję " - Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Nauk Ekonomicznych w Szczecinie

"Wiem, co podpisuję " - Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Nauk Ekonomicznych w Szczecinie

Dnia 22 lutego 2024 r. przedstawiciele Urzędu Komunikacji Elektronicznej Delegatury w Szczecinie, uczestniczyli w wydarzeniu zorganizowanym przez Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Nauk Ekonomicznych w Szczecinie. Spotkanie odbyło się w siedzibie Uniwersytetu Szczecińskiego Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania przy ul. Mickiewicza 64 w Szczecinie.

 

W ramach kampanii „Wiem, co podpisuję” Jacek Jarocki, Andrzej Żukowski oraz Anna Gottfried-Stankiewicz rozmawiali z uczestnikami wykładów o bezpieczeństwie seniorów w kontekście korzystania z usług telekomunikacyjnych, a przede wszystkim o prawach i obowiązkach wynikających z zawierania umów z operatorami. Wskazywali w jaki sposób korzystać z usług i podpowiadali, jak nie dać się oszukać. Naczelnik Wydziału Spraw Konsumenckich Delegatury UKE w Szczecinie Jacek Jarocki, dodatkowo udzielił krótkiego wywiadu Uniwizji – telewizji Uniwersytetu Szczecińskiego, zachęcając seniorów do korzystania z pomocy Urzędu, w rozwiązywaniu sporów z przedstawicielami rynku telekomunikacyjnego i pocztowego.

Dziękujemy uczestnikom za tak liczne przybycie i zainteresowanie naszym wykładem, a przede wszystkim szereg pytań, które zadali Państwo już po zakończonym wystąpieniu.