Telefon - Centrum Informacji Konsumenckiej

Infolinia

 • infolinia: 22 330 4000(tonowo 1)  
  czynna w dni robocze: 08:15 – 16:15

Ustawienia

Social Media

Przełącznik języków

Aktualności

 • Czy można przenieść numer komórkowy do sieci stacjonarnej i odwrotnie?

  02 stycznia 2018

  Nie, numery telefonów komórkowych mogą być przenoszone tylko w ramach sieci mobilnej, natomiast numery stacjonarne tylko na danym obszarze geograficznym. Więcej o: Czy można przenieść numer komórkowy do sieci stacjonarnej i odwrotnie?

 • Czy w ramach własnej sieci operator ma obowiązek przenieść numer telefonu z oferty abonamentowej na ofertę pre-paid?

  02 stycznia 2018

  Nie, operator nie ma obowiązku przeniesienia numeru telefonu z oferty abonamentowej (post-paid) na ofertę pre-paid w ramach własnej sieci. Więcej o: Czy w ramach własnej sieci operator ma obowiązek przenieść numer telefonu z oferty abonamentowej na ofertę pre-paid?

 • Czy abonent musi zarejestrować kartę SIM pre-paid?

  02 stycznia 2018

  Nie, abonent nie ma takiego obowiązku, jednakże dopóki karta SIM nie zostanie zarejestrowana, pozostanie nieaktywna. Więcej o: Czy abonent musi zarejestrować kartę SIM pre-paid?

 • Kto może zarejestrować kartę SIM (pre-paid)?

  02 stycznia 2018

  Kartę SIM może zarejestrować każdy abonent, w tym osoby niepełnoletnie, które ukończyły 13 lat. Warunkiem jest posiadanie dowodu tożsamości. Więcej o: Kto może zarejestrować kartę SIM (pre-paid)?

 • Jakie dane są potrzebne do rejestracji karty SIM (pre-paid)?

  02 stycznia 2018

  Rejestracja karty SIM polega na wypełnieniu i podpisaniu formularza. Więcej o: Jakie dane są potrzebne do rejestracji karty SIM (pre-paid)?

 • Czy można zarejestrować kartę SIM (pre-paid) przez Internet?

  02 stycznia 2018

  Tak, kartę SIM można zarejestrować w formie elektronicznej przez Internet. Do tego celu wykorzystuje się formularze elektroniczne, które są dostępne na stronach internetowych operatorów. Więcej o: Czy można zarejestrować kartę SIM (pre-paid) przez Internet?

 • Czy można zarejestrować kartę SIM (pre-paid) przez telefon lub e-mail?

  02 stycznia 2018

  Nie, karty SIM nie można zarejestrować przez telefon lub e-mail. Więcej o: Czy można zarejestrować kartę SIM (pre-paid) przez telefon lub e-mail?

 • W jaki sposób może zarejestrować kartę SIM (pre-paid) abonent, który nie może się przemieszczać?

  02 stycznia 2018

  O możliwości zarejestrowania karty SIM przy wykorzystaniu Internetu (e-mail), telefonu itp., a następnie zweryfikowaniu tożsamości w domu abonenta (np. poprzez kuriera) decyduje operator. Więcej o: W jaki sposób może zarejestrować kartę SIM (pre-paid) abonent, który nie może się przemieszczać?