Spotkania 1.10 - 31.10 - Centrum Informacji Konsumenckiej

Infolinia

  • infolinia: 22 330 4000(tonowo 1)  
    czynna w dni robocze: 10:00 – 14:00

Ustawienia

Social Media

dzieci podczas zajęć Klikam z głową

Spotkania 1.10 - 31.10

Prawie 300 lekcji w ponad 50 szkołach! 7524 uczniów uczestniczyło w naszym projekcie w październiku. To świetny wynik ale...my wciąż chcemy więcej :)

Dziękujemy za możliwość organizacji zajęć:
Szkoła Postawowa w Budzyniu
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Pustkowie – Osiedlu
Szkoła Podstawowa w Rogowie
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Monte Cassino w Jasionówce
Szkoła Podstawowa nr 9 w Sosnowcu
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w Koronowie
Instytut Głuchoniemych im. Jakuba Falkowskiego w Warszawie (lekcje w Polskim Języku Migowym)
Zespół Szkół Publicznych w Ulhówku
Szkoła Podstawowa w Pawłowicach
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy AK Cichociemnych w Brzozowie Starym
Szkoła Podstawowa w Czeczewie
Szkoła Podstawowa w Trzcianie
Zespół Edukacyjny nr 1 im. Jeana de La Fontainea w Zielonej Górze
Szkoła Podstawowa Nr 5 w Dębicy
Zespół Szkół im. Ziemi Orlańskiej w Orli
Szkoła Podstawowa nr 42 w Bytomiu
Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a w Białych Błotach
Szkoła Podstawowa nr 11 im. UNICEF-u w Szczecinie
Szkoła Podstawowa w Świerzawie
Szkoła Podstawowa w Szaflarach
Szkoła Podstawowa w Zaskalu
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w Koronowie
Szkoła Podstawowa nr 25 w Chorzowie
Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami szpitalnymi im. Księdza Majora Mateusza Zabłockiego w Gnieźnie
Szkoła Podstawowa w Prusinowie
Szkoła Podstawowa w Gowarczowie
Szkoła Podstawowa w Brojcach
Szkoła Podstawowa w Żydowie
Szkoła Podstawowa w Rudzie-Hucie
Szkoła Podstawowa nr 218 w Warszawie
Szkoła Podstawowa nr 34 w Warszawie
Szkoła Podstawowa nr 4 im. M. Kopernika w Białogardzie
Szkoła Podstawowa nr 1 w Oświęcimiu
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Wyszkach
Szkoła Podstawowa nr 7 z oddziałami Integracyjnymi w Jaworznie
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Polskich Olimpijczyków w Koninie
Szkoła Podstawowa nr 1 w Stąporkowie
Szkoła Podstawowa nr 1 w Kartuzach
Szkoła Podstawowa nr 2 w Kartuzach
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Janiny Januszewskiej w Ciemnem
Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierakowicach
Szkoła Podstawowa w Świerzawie
Szkoła Podstawowa nr 2 im. księżnej Eleonory Czartoryskiej w Radzyminie
Szkoła Podstawowa w Rudnikach
Szkoła Podstawowa w Rzeczycy
Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu
Szkoła Podstawowa nr 2 w Słupnie
Szkoła Podstawowa w Radoszycach
Szkoła Podstawowa w Szylenach
Szkoła Podstawowa nr 12 w Gnieźnie
Szkoła Podstawowa nr 8 w Brzegu
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Oświęcimiu
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju w Suchaniu