Przesyłki nadawane na zasadach szczególnych - Centrum Informacji Konsumenckiej

Infolinia

 • infolinia: 22 330 4000(tonowo 1)  
  czynna w dni robocze: 08:15 – 16:15

Ustawienia

Social Media

Przełącznik języków

Aktualności

 • Jakie są zasady doręczania przesyłek w postępowaniu cywilnym?

  19 maja 2020

  Sposób doręczania przesyłek nadawanych na zasadach szczególnych w postępowaniu cywilnym uregulowany jest w przepisach Kodeksu postępowania cywilnego oraz uzupełniony przepisami rozporządzenia w sprawie szczegółowego trybu i sposobu doręczania pism sądowych w postępowaniu cywilnym. Więcej o: Jakie są zasady doręczania przesyłek w postępowaniu cywilnym?

 • Jakie są zasady doręczania przesyłek w postępowaniu karnym?

  03 lutego 2020

  Sposób doręczania przesyłek nadawanych na zasadach szczególnych w postępowaniu karnym uregulowany jest w przepisach Kodeksu postępowania karnego oraz uzupełniony przepisami rozporządzenia w sprawie szczegółowych zasad i trybu doręczania pism organów procesowych w postępowaniu karnym. Więcej o: Jakie są zasady doręczania przesyłek w postępowaniu karnym?

 • Czym różni się pełnomocnictwo udzielone na zasadach ogólnych od pełnomocnictwa pocztowego?

  12 stycznia 2018

  Istotnymi elementami różniącymi oba pełnomocnictwa jest sposób ich udzielenia oraz katalog przesyłek, które można odebrać na podstawie danego pełnomocnictwa. Więcej o: Czym różni się pełnomocnictwo udzielone na zasadach ogólnych od pełnomocnictwa pocztowego?

 • Jakie są zasady doręczania przesyłek w postępowaniu podatkowym?

  12 stycznia 2018

  Sposób doręczania przesyłek nadawanych na zasadach szczególnych w postępowaniu podatkowym uregulowany jest w przepisach Ordynacji podatkowej. Więcej o: Jakie są zasady doręczania przesyłek w postępowaniu podatkowym?